Bemowo 2023 – kogo (nie)wybierać do Rady Dzielnicy

By ułatwić wyborcom podejmowanie decyzji przy głosowaniu w wyborach samorządowych 2023 notujemy na tej stronie fakty z nie- lub działania bemowskich (lub działających na Bemowie) polityków i ugrupowań politycznych/społecznych.

Pamięć ludzka jest relatywnie krótka, a propaganda komitetów wyborczych wypracowana z użyciem trików socjotechnicznych mających na celu przesadnie wybarwić „sukcesy” i zatuszować „niedołężność” „działaczy”, sprawia cuda wyborcze 🙂

TU PROWADZIMY „PAMIĘTNIK” do decyzji wyborczych w roku 2023:

.

26 lipca 2020

Uroczystości obchodów 76 rocznicy Powstania Warszawskiego organizowane przez Zarząd Dzielnicy Bemowo w składzie Urszula Kierzkowska(1), Aleksandra Zięba(2), Jakub Gręziak(2), Mariusz Wajszczak(1), Piotr Kobierski(1), zorganizował bez skutecznego powiadomienia mieszkańców Boernerowa czy choćby działających na Boernerowie Stowarzyszeń. Generalnie na obchodach byli politycy i zaproszeni goście, zapewne niezbędni do przyozdobienia publikowanych z wielkim hukiem zdjęć i wzniosłych opisów. MIESZKAŃCÓW BEMOWA PRAKTYCZNIE NIE BYŁO. ZOSTALI ZIGNOROWANI! Typowa imprezka polityczna na pokaz.

Ugrupowania polityczne w Zarządzie (których z tego powodu nie polecamy w wyborach 2023):

  • (1) Platforma Obywatelska
  • (2) Komitet Wyborczy Wybieramy Bemowo z Jarosławem Dąbrowskim i BWS
Podaj dalej za pomocą: