Sąsiedzkie Spotkania

„Pamiętacie nasze śniadania sąsiedzkie? W trakcie jednego z nich ujawniła nam się niesamowita sąsiadka, autorka Projektu Symbiosis, mieszkanka starego Bemowa jak i centralnej Australii, badaczka i artystka – Yoanna Anatomya. Wiele osób było pod ogromnym wrażeniem jej opowieści i rysunków dlatego 8 GRUDNIA W NIEDZIELĘ zapraszamy na poranek autorski z Yoanną do Domku Przygoda.
Będzie można zobaczyć kolejną wystawę ilustrowanych historii, porozmawiać z autorką, spotkać się z sąsiadami, podzielić się swoją historią i zjeść wspólnie śniadanie. Przynieście danie do podzielenia się, a Yoanna w odpowiedzi na zainteresowanie przy poprzedniej wystawie, przyniesie również wydruki swoich grafik, które będzie można nabyć dla siebie lub innej bliskiej osoby „

Dla posiadaczy konta na Facebooku poniżej link do strony Domku Przygoda na Facebooku – zapraszamy do odwiedzin, bo jedynie tam najnowsze informacje o tej wspaniałej inicjatywie mieszkańców Boernerowa.

.

Dalej
niektóre z planowanych lub przeszłych
aktywności w Domku Przygoda:

<3.

26 października (sobota 12:00)


Zapisy przez formularz: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScmu67tRM7LrZnm01…/viewform

27 października (niedziela 14:00)

Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/2404098453164931/

Tym razem odsłona w klimatach Halloween, dziadów, duchów i straszydeł. Jednak bez obaw – młodzież pokona wszystkie… mamy nadzieję.

Zapraszamy 27 października, niedziela, o godzinie 14tej.
W tej odsłonie oprócz sesji i tostów – niespodzianki- mini gra terenowa i warsztaty.

Więcej informacji wkrótce!

Konkrecik to comiesięczne spotkanie z grami fabularnymi, planszowymi i ogólnie pojętymi grami „bez-prądu” skierowane do młodzieży. Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Fantastyki Nexus. Spotkanie odbywa się w Domku Przygoda, przy ul. Grotowskiej 19. Uczestnictwo w zajęciach jest odpłatne – 20zł od dziecka oraz 10zł za każde następne dziecko

Poniżej niektóre z naszych poprzednich wydarzeń

Stowarzyszenie Rodzice Razem, Domek Przygoda oraz Inicjatywa Sąsiedzi Boernerowa zapraszają na spotkania sąsiedzkie „w niedzielnym duchu” wspólnych śniadań, rozmów i inspirującej interakcji 🙂

No i zakończyliśmy projekt „Fantastyczne Śniadania Sąsiedzkie”, kawał organizacji, ale bardzo bardzo dużo pozytywnych wrażeń, chwil i momentów! odkryliśmy kilku nowych sąsiadów, kilkoro miało okazję porozmawiać, dzieci bawiły się i szalały, poznawały gry, makramę, dramę i kuchnie błotne! My pomimo wielu różnic i pierwszej wspólnej akcji (w moim odczuciu:P) super się zgraliśmy z Joanna Dubrawska Rafal A. Bondarczuk Krzysztof Lenart !

Ostatniemu śniadaniu towarzyszyła plenerowa wystawa (coś niesamowitego!!! jeszcze będziemy to powtarzać na wieczorku autorskim bo szok nasz nad talentem i historiami Yoanna Anatomya jest ogromny no i absolutny – pełen podziw) – tak się cieszę że Asia z Mamą przyszły na pierwsze śniadanie i zostały już na 3 kolejne! a coś czuję, że z Panią Mamą jeszcze podziałamy ze starszym pokoleniem Boernerowa:)

Były gry, dzieci zachęcone ostatnimi warsztatami dalej tworzyły Okobogi i plecionki, było pysznie, radośnie i odwiedziło nas troszkę osób z Kocjana i to też cudowne!

Źródło (Facebook)

Ostatnie śniadanie już się skończyło i jak zwykle było fantastycznie. Cieszy nas, że tak licznie nas odwiedziliście i tym razem. Mamy nadzieję, że druga edycja śniadań już na wiosnę.
Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przynieśli przepyszne jedzenie na wspólny stół, dla Yoanna Anatomya za niesamowitą latającą wystawę (opowieści i rysunki), którą nam zaprezentowała – https://symbiosisprojekt.tumblr.com/ . Dla organizatorów Urszula MichalskaKrzysztof RakowskiRafal A. Bondarczuk , Joanna Dubrawska oraz dla FIO – Mazowsze Lokalnie za sfinansowanie całego przedsięwzięcia.

Źródło (Facebook)Poprzednie fantastyczne niedziele w Domku Przygoda:

Źródło:
https://www.facebook.com/przygodabemowo/photos/pcb.2974214689471173/2974209216138387/

…a po 14-tej

Magiczne miejsce i fantastyczni ludzie chętni spotkać… siebie czyli Ciebie 🙂

Zapraszamy również do udziału w pozostałych inicjatywach Domku Przygoda – Boernerowo ul. Grotowska 19